Eulerpool Data & Analytics AFT Auktionshaus für Technik GmbH Frankfurt am Main, DE
Namn
AFT Auktionshaus für Technik GmbH
Adress / Huvudkontor
Dieselstraße 37-41
60314 Frankfurt am Main
Legal Entity Identifier (LEI)
529900RUPHHJZMIDM519
Legal Operating Unit (LOU)
5299000J2N45DDNE4Y28
Registrera
HRB 85948
Bolagsform
AB
Företagskategori
Allmänt
Status
LAPSED
Valideringsstatus
Fullt bekräftat
Senast uppdaterad
2021-07-19
Nästa förnyelse
2019-01-17
Eulerpool API AFT Auktionshaus für Technik GmbH Omsättning, vinst, balansräkning, patent, anställda och mer Frankfurt am Main, DE
{
"lei": "529900RUPHHJZMIDM519",
"legal_jurisdiction": "DE",
"legal_name": "AFT Auktionshaus für Technik GmbH",
"entity_category": "GENERAL",
"entity_legal_form_code": "2HBR",
"legal_first_address_line": "Dieselstraße 37-41",
"legal_additional_address_line": "",
"legal_city": "Frankfurt am Main",
"legal_postal_code": "60314",
"headquarters_first_address_line": "Dieselstraße 37-41",
"headquarters_additional_address_line": "",
"headquarters_city": "Frankfurt am Main",
"headquarters_postal_code": "60314",
"registration_authority_entity_id": "HRB 85948",
"next_renewal_date": "2019-01-17T09:44:57.000Z",
"last_update_date": "2021-07-19T05:07:28.000Z",
"managing_lou": "5299000J2N45DDNE4Y28",
"registration_status": "LAPSED",
"validation_sources": "FULLY_CORROBORATED",
"reporting_exception": "",
"slug": "AFT Auktionshaus für Technik GmbH,Frankfurt am Main,HRB 85948"
}
Andra företag inom samma jurisdiktion